Meist

OÜ Vippa on Eesti ettevõte, mille vedajateks on kaks pärimuskunsti uskuvat noort naist. Need oleme meie ‒ Pille ja Aigi.

PA_aknal_4-7590_web_72resEelkõige toodame eestimaiseid rahvuslikke mänguasju. Tahame, et nii meie enda kui ka kõik teised Eesti lapsed saaksid mängida oma kodumaal valmistatud lihtsate asjadega, mis jätaksid ruumi ka iseseisvale mõtlemisele.

Erilist tähelepanu oleme pööranud mänguasjadele ja õppemängudele, mis arendavad peent käelist tegevust ja loovat mõtlemist. Juba meie esiemad arendasid oma lapsi, põimides igapäeva toimetustesse laste käelist tegevust soodustavaid ülesandeid, nagu lõnga kerimine või herneste sorteerimine. Peenmotoorika ja puutetundlikkus on olulised laste tähelepanu, mälu, mõtlemise, ruumilise taju, koordinatsiooni, kujutlusvõime ja kõne arengus. Edaspidi aitab peenmotoorika lapsel paremini riietuda, joonistada ja kirjutada. Lapse vaimse arengu kõrval peame oluliseks soodustada mänguliselt ka kehalist arengut. Tahame, et meie mänguasjad oleksid nii kasulikud kui ka põnevad ja huvitavad ning kutsuksid lapsi oma kujutlusvõimet proovile panema.

Lisaks valmistame esemeid, mis muudavad Teid ja Teie kodu kaunimaks ja isikupärasemaks. Meie tooted on kaunistatud eesti rahvakultuurist pärinevate ornamentide ja mustritega, mis teevad silmale pai ning panevad jala esivanemate rütmis astuma.

Mänguasjade valmistamisel kasutame loodusele sõbralikke materjale.

Meie missiooniks on valmistada EESTI LASTELE EESTI MÄNGUASJU!

Aknal_2-8042_web

 

09. maist 2013  08. maini 2014 aitas OÜ Vippa-l  turundustegevusi ellu viia ning põhivara ja rakendustarkvara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm.

eas_yhevarviline_logo_sinine