Kiigulaud “Lotte”
kiigulaudKiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”Kiigulaud “Lotte”

Kiigulaud “Lotte”

€65.00

Kiigulaud “Lotte”on mängu- ja treeningvahend nii väikelastele, koolilastele kui täiskasvanutele. Laud arendab tasakaalu ja üldist kehalist aktiivsust. Lastel loob see eelduse ilusa rühi tekkimiseks ja soodustab huvi ka edaspidi spordiga tegeleda. Õige rüht aitab tulevikus ennetada selja valusid. Ühte lauda saab kasutada mitmel erineval viisil – tasasakaalulaud, kiik, poom tasakaaluharjutusteks, sild, liugtee mänguautodele ja pallidele, kiikuv häll jne. Kiigulaud on valmistatud kasevineerist, käsitsi viimistletud ning töödeldud veekindla lakiga, mis tagab tootele ilusa välimuse pikaks ajaks. Kiigulaud on mõeldud kasutamiseks nii toas kui õues.

Mõõdud 30 x 88 cm, (välimine kumerus 95 cm).

Kaal 3,2 kg.

Maksimaalne kandevõime 200kg.

Kasutaja soovitav vanus 3-93a.

Ettevaatust!

  • Kukkumisoht. Toode on kumera pinnaga. Soovitame toodet kasutada paljajalu.
  • Võimalik sõrmede vigastamise oht. Soovitame kiigulauda kasutada täiskasvanu järelevalve all.

Toodet kasutada sihtotstarbeliselt. Purunenud kiigulaud eemaldada kasutamisest. Alustades treeningutega, soovitame konsulteerida oma perearsti või spordiarstiga.

Seerianr.: F00001

Tootja: OÜ Vippa

Kategooria:

Vaata ka täiskasvanutele mõeldud kiigulaua treeningvideosid:

Lisainfo

Kaal 5 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes kirjutab toote arvustuse “Kiigulaud “Lotte””