Sadasaba 2
KaheksakandRõngasristKoerUssikuningasIMGP4131 (1)IMGP4077 (1)IMGP4078 (1)IMGP4087 (1)IMGP4089 (1)IMGP4136 (2)IMGP5947IMGP5968SadasabaSadasabaSadasaba

Sadasaba 2

5.00 võimalikust 5 põhineb 1 kliendi hinnangul
(1 ülevaade)

€14.00

Sadasaba on käelist tegevust ehk peenmotoorikat arendav punumismäng. Laps saab värviliste paeltega punuda kujunditele erinevaid huvitavaid mustreid. Arendab silma ja käe koostööd, loovust ja peenmotoorikat, mis on olulised lapse tähelepanu, mälu, mõtlemise, ruumilise taju, koordinatsiooni, kujutlusvõime ja kõne arengus. Edaspidi aitab see paremini riietuda, joonistada ja kirjutada. Rahvuslike ornamentide kaudu teeb laps tutvust ka Eesti rahvakultuuriga.

Sadasabaga on tore mängida näiteks reisimisel auto või lennukiga, kohvikus toitu oodates ja arsti kabineti ukse taga. Mäng on piisavalt väike, et mahtuda käekotti või lapse seljakotti.

Komplektis on 4 kujundit ja 8 värvilist paela.

Kujundi suurus 10-15cm.

Mänguasja valmistamisel on kasutatud looduslikke materjale.

Infoleht Sadasaba II

Kategooria:

1 ülevaade tootele Sadasaba 2

  1. 5 5-st

    :

    Sai soetatud Pärnu Hansapäevadelt rõngasrist, esialgu küll 2 a tütrele, kuid nagu tootekirjelduseski vanus kirjas, siis näputööd hakkas tegema pigem 6 aastane poeg. Mis siin salata, kui poeg oli risti kapile pannud, sai see ise kätte võetud ja esialgu proovi mõttes katsetatud. Kui üks ring nööriga peale tehtud tekkis juba hasart, et mis selle nööri ja ringiga siis veel teha saab, mis kujundeid välja võluda annab. Ja enne kui arugi sain oli pool tundi möödas. Ma ei taha öelda, et ma olen eriti aeglane nööripõimija vaid seda, et sellega oli nii põnev katsetada. Niikui olid nööri august läbi ajanud, tuli juba järgmine idee erinevatest kujunditest mida võiks proovida teha. Poeg näitas seda ka naabritele ning järgmisel päeval soetasid ka nemad Hansapäevadelt lapselapsele ussikuniga.
    Väga lihtne, kuid erakordselt huvitav ja andekas mänguasi, mitte ainult lastele. Jõudu ja jaksu Teile teie tegemistes!

Lisa arvustus