Sadasaba Poiste ERI
autoautoroolroolsaagsaagkalakala

Sadasaba “Poiste ERI”

3.00 võimalikust 5 põhineb 2 kliendi hinnangul
(2 arvustused)

€14.00

Sadasaba on käelist tegevust ehk peenmotoorikat arendav punumismäng. Laps saab värviliste paeltega punuda kujunditele erinevaid huvitavaid mustreid. Arendab silma ja käe koostööd, loovust ja peenmotoorikat, mis on olulised lapse tähelepanu, mälu, mõtlemise, ruumilise taju, koordinatsiooni, kujutlusvõime ja kõne arengus. Edaspidi aitab see paremini riietuda, joonistada ja kirjutada.

Sadasabaga on tore mängida näiteks reisimisel auto või lennukiga, kohvikus toitu oodates ja arsti kabineti ukse taga. Mäng on piisavalt väike, et mahtuda käekotti või lapse seljakotti.

Komplektis on 4 kujundit ja 8 värvilist paela.

Kujundi suurus 10-15cm.

Mänguasja valmistamisel on kasutatud looduslikke materjale.

Infoleht Sadasaba Poiste ERI

Kategooria:

2 arvustust tootele Sadasaba “Poiste ERI”

 1. 1 5-st

  :

  Miks poiste eri? Minu kahene tüdruk teeb hea meelega “lemonti” ja mängib ka autodega, ausalt öeldes teeb selline lahterdamine lihtsalt meele kurvaks.
  Siin on üks humoorikas ja lihtne graafik “poiste ja tüdrukute” mänguasjade kohta:
  http://brian.carnell.com/wp-content/uploads/2013/03/boy-vs-girl-toys.jpg

 2. 5 5-st

  :

  Siinkohal selgitaksin, miks tekkis sellise nimega Sadasaba eriväljaanne nagu “Poiste ERI”. Väga tihti öeldakse meile, et punumine on justkui “tüdrukute värk”. Meie aga sellega nõus ei ole. Ühtviisi isuga punuvad nii poiss- kui tütarlapsed. Ning et sellist müüti ümber lükata, nimetasime mõned kujundid just eriti poistele sobivateks. Suheldes erinevatel üritustel lastega, siis oleme tõdenud, et neil ei ole tõepoolest vahet, kas tegu on lamba või saega. Pigem sõltub lapse valik temperamendist, hetke huvidest, vanusest või vanema eelistustest.

Lisa arvustus